Ul. Św. Jacka Odrowąża 15

03-310 Warszawa

Pon-Pt: 9:00-17:00

Sobota: 10:00-15:00

+48 500 071 082

nieruchomosci@legatuum.pl

Nieruchomość zadłużona

Jak możemy pomóc?

Gdy nie jesteś w stanie na czas regulować swoich zobowiązań takich jak czynsz wobec spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnoty mieszkaniowej, rat kredytu hipotecznego, opłat za prąd, wodę, gaz ,wywóz śmieci, internet, czy podatek od nieruchomości to dług związany z Twoja nieruchomością rośnie. Ta sytuacja jest wstępem do postępowania komorniczego, czego konsekwencją może być utrata nieruchomości.

Przeprowadzimy oddłużanie nieruchomości, poprzez: 

 • negocjacje z wierzycielami,
 • zawarcie ugody z rozłożeniem długu na raty i planem spłat,
 • zamienienie nieruchomości,
 • pomoc w spłacie zadłużenia, połączenie Twoich długów i wypracowanie przystępnego dla Ciebie planu spłat z bezpiecznymi ratami

Wyślij zgłoszenie

Bezpłatnie zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie.

  Kancelaria Legatuum swoją drogę z nieruchomościami rozpoczęła od pomocy osobom mającym „kredyty frankowe”. Wielu właścicieli nieruchomości rosnące raty kredytu wpędziły w spiralę zadłużenia. Działamy przeciw bankom w sprawach frankowych i złotówkowych, jednocześnie chronimy klientów przed utratą nieruchomości z tytułu innych długów, które często są już przejęte przez fundusze sekurytyzacyjne, czy w obsłudze komorniczej. Nasze działania skierowane są do wszystkich osób, które z nami chcą rozwiązać swoje problemy.

  Działamy w poszanowaniu prawa.

  nieruchomosci@legatuum.pl

  +48 512 459 063

  +48 500 071 082

  Ul. Św. Jacka Odrowąża 15

  03-310 Warszawa