Ul. Św. Jacka Odrowąża 15

03-310 Warszawa

Pon-Pt: 9:00-17:00

Sobota: 10:00-15:00

+48 500 071 082

nieruchomosci@legatuum.pl

Problemy ze spłatą kredytów hipotecznych

Jak możemy pomóc?

Twoja nieruchomość jest obciążona kredytem a Ty nie dajesz rady go spłacać. Rośnie Twoje Twoje zadłużenie, wpadasz w spiralę długu.

Proponujemy rozwiązania zarówno przy kredytach walutowych jak i udzielonych w złotówkach.

Kancelaria Legatuum oferuje cały szereg działań, które doprowadzą do zaprzestania spłacania rat w przypadku sądowego unieważnienia Umowy kredytu bądź ich zmniejszenia ( PLN) – wyrzucenie wskaźnika WIBOR z Umowy kredytowej.

Kancelaria Legatuum proponuje również umożliwienie zawieszenia spłacania rat, bądź zamianę kredytu na kredyt z przystępnymi ratami.

W zależności od Twojej sytuacji i rodzaju Umowy kredytowej proponujemy najbardziej korzystne dla Państwa rozwiązania.

Współpracując z Kancelarią możesz tylko i wyłącznie zaoszczędzić – średnia kwota oszczędności Klienta osiągnięta przez nasze działania to około 100.000 zł w przypadku kredytów udzielonych w złotówkach i około 350.000 zł w przypadku kredytów walutowych.

Wyślij zgłoszenie

Bezpłatnie zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie.

  Kancelaria Legatuum swoją drogę z nieruchomościami rozpoczęła od pomocy osobom mającym „kredyty frankowe”. Wielu właścicieli nieruchomości rosnące raty kredytu wpędziły w spiralę zadłużenia. Działamy przeciw bankom w sprawach frankowych i złotówkowych, jednocześnie chronimy klientów przed utratą nieruchomości z tytułu innych długów, które często są już przejęte przez fundusze sekurytyzacyjne, czy w obsłudze komorniczej. Nasze działania skierowane są do wszystkich osób, które z nami chcą rozwiązać swoje problemy.

  Działamy w poszanowaniu prawa.

  nieruchomosci@legatuum.pl

  +48 512 459 063

  +48 500 071 082

  Ul. Św. Jacka Odrowąża 15

  03-310 Warszawa